Přírodní zahrada

V květnu 2013 škola podala žádost na Kraj Vysočina o poskytnutí dotace z Fondu Vysočiny v grantovém programu Enviromentální osvěta - Přírodní zahrady 2013. Žádost byla schválena.

A tak jsme na podzim začali :  www.72hodin.cz/2013/clanky/pojd-s-nami-tvorit-skolni-zahradu

Pokračovali jsme pak na jaře vrbičkovou dílnou (více informací včetně fotografiií naleznete v záložce Kronika).

A teď už si užíváme jejího krásného prostředí, běháme, skáčeme, jezdíme, pozorujeme, zkoumáme, objevujeme, učíme se, sklízíme sladké plody ... podívejte se do fotogalerie níže :) Fotky jsou pořízeny během prázdninového provozu mateřinky.

• PŘÍJEMNĚ PRACOVNÍ SOBOTNÍ DOPO/ODPOLEDNE NA PŘÍRODNÍ ZAHRADĚ, květen 2015

Sešlo se nás velmi málo -  pouze dvoji rodiče (nepočítáme li rodiče, kteří jsou zároveň zaměstnanci), pár prarodičů, 8 šikovných dětí a pes, zato práce jsme udělali moc. Všem zúčastněným děkujeme za pomoc. Odměnou nám byl nejen samotný příjemně strávený den, ale také zhlédnutí přeměny nymfy ve vážku v přímém přenosu... je vidět, že živočichové si začínají nacházet cestu na naši zahradu:-)

Podpořil Kraj Vysočina

Fotogalerie: Přírodní zahrada